Seminaria dla branży morskiej energetyki wiatrowej w Polsce

Carneades to wiodąca na rynku firma konsultingowa zajmująca się m.in. morską energetyką wiatrową oraz połączeniami sieciowymi. Zapewniamy doradztwo w zakresie najlepszych praktyk wykorzystywanych przy tworzeniu strategii handlowej / kontraktowej, zaopatrzenia, zarządzania handlem / kontraktami / roszczeniami. Mamy bogate międzynarodowe doświadczenie zdobyte w Europie / Azji i zgrany zespół 25 + specjalistów. Ponadto szkolimy również branżę offshore w zakresie zarządzania kontraktami, handlu i zarządzania ryzykiem w ramach szkoleń wewnętrznych i publicznych (ponad 100 w ostatnich latach).

Oferujemy szeroką gamę kompleksowych seminariów i szkoleń, specjalnie dostosowanych do potrzeb lądowej i morskiej energetyki wiatrowej oraz branży przyłączania do sieci.

W szczególności szkolenia obejmują obszary zarządzania kontraktami i roszczeniami i są przeznaczone dla profesjonalistów zaangażowanych na każdym etapie projektu – od opracowania po budowę i eksploatację. Bogate doświadczenie CARNEADES w kontraktach na LOGIC, BIMCO, FIDIC i EPCI jest poparte wieloma weryfikowalnymi praktycznymi sukcesami.

Praktyczne przypadki są przedstawiane i oceniane zgodnie z niemieckim prawem budowlanym. Poruszane są również inne interesujące tematy z obszaru zarządzania projektami.

Opierając się na naszej bogatej wiedzy zdobytej dzięki pełnej i ciągłej analizie rynku, możemy zawsze zaoferować najlepsze możliwe szkolenia i sprawdzić indywidualne umowy dotyczące kontraktów onshore i offshore pod kątem ich poprawności prawnej czy możliwych innych szczególnych okoliczności.

Zawsze dostępna, praktyczna wiedza z zakresu inżynierii instalacji ze specjalnym widokiem 360 ° na branżę morskiej energetyki wiatrowej

Nasze seminaria

FIDIC Yellow Book &
German Law
Claim Management
Basics
Contract Law in
Plant Engineering
Risk Management Focus
Offshore Wind
Contract Law – Risks
& Opportunities
FIDIC “Simple &
Concise”

W celu dokonania rezerwacji szkolenia zadzwoń lub wyślij @

Corinna Pötter

+49 (0) 40 63707302

corinna.poetter@carneades.com

Artur Ambrożewicz

+48 538 22 33 34   

artur@vulcan-tc.pl

Znam i akceptuję Politykę prywatności firmy Carneades Project Services GmbH.